Remi Kristal Palasa i Mančester junajteda: Spektakularan pogodak domaćina u sudijskoj nadoknadi

Euronews 18.01.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Kristal Palasa i Mančester junajteda remizirali su sa 1:1 (0:1) u okviru zaostalog sedmog kola engleske Premijer lige.

Delovalo je da će gosti odneti sva tri boda, ali je u sudijskoj nadoknadi Majkl Oliz postigao spektakularan pogodak i doneo remi svom timu. Junajted je poveo u završnici prvog poluvremena, kada je Kristijan Eriksen u 43. minutu proigrao Bruna Fernandeša, koji se dobro snašao i pogodio za 1:0. Domaći jesu pripretili u par navrata kasnije tokom meča, ali je David De Hea bio na visini zadatka. Ipak, baš kada je delovalo da je sve gotovo i da će se Junajted u Mančester