Petrušev opet dobio kritike od Ivanovića

Sportske.net 20.01.2023  |  Sportske.net

Crvena zvezda je večeras pretrpela deseti poraz u 20 odigranih kola Evrolige, i to prilično bolan od Žalgirisa u Kaunasu, gde je Zvezda na ulasku u završnicu meča imala sedam poena prednosti, a onda dozvolila rivalu da napravi seriju 13:0.

Pitanje pobednika rešio je Edgaras Ulanovas sa dve vezane trojke u finišu meča, a Žalgiris je na kraju trijumfovao sa 71:66. Posle meča, trener Crvene zvezde istakao je lošu prvu četvrtinu i lošu završnicu meča kao ključne za ovakav epilog. ''Večeras smo počeli veoma loše i meko, a završili takođe loše. Između početka i kraja igrali smo odbranu, strpljivo u napadu, i imali smo rezultat. Međutim, u poslednja dva minuta nismo imali ideje u napadu, nismo igrali ništa,