Gvardiola nezadovoljan zalaganjem igrača: ''Ako ovako budemo igrali, nikad nećemo stići Arsenal''

Večernje novosti 20.01.2023  |  Novosti online

Kako prenose britanski mediji, Pep Gvardiola je kritikovao svoje fudbalere nakon pobede nad Totenhemom od 4:2 u zaostalom meču sedmog kola Premijer lige.

EPA Siti je u samom finišu prvog poluvremena primio dva gola i gubio na poluvremenu, ali su ''građani'' ipak uspeli da preokrenu rezultat i privedu utakmicu kraju u svoju korist rezultatom 4:2. Međutim, trener Sitija Pep Gvardiola bio je izuzetno kritičan prema svojim fudbalerima i navijačima. - Nedostaje nam hrabrosti, strasti, želje da pobedimo od prvog minuta. Ista stvar je i sa našim navijačima. Želim svoje navijače nazad. Trenutno smo daleko od toga da se