"Mršavi" derbi - Liverpul i Čelsi ostaju "zaglavljeni" na sredini tabele, Mudrik impresionirao!

Sportske.net 21.01.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Lverpula i Čelsija odigrali su nerešeno, bez golova, 0:0, u derbi meču 21. kola engleske Premijer lige odigranom na "Enfildu".

Čelsi je bio bliži pobedi danas, postigli su "plavci" i pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda. Mladi srpski fudbaler Stefan Bajčetić bio je starter u ekipi Jirgena Klopa, dok je najnovije pojačanje Čelsija, ukrajinski ofanzivac Mihajlo Mudrik ušao u drugom poluvremenu i ostavio veoma dobar utisak na debiju. Najzanimljivi detalj na utakmici dogodio se već u trećem minutu kada je Čelsiju zbog ofsajda poništen pogodak. Galager je izveo korner sa leve strane, lopta