Izvor: Novi magazin/Društvo arhiva vesti 28.01.2023
AMSS: Sneg i led na putevima
Novi magazin 28.01.2023
Povremene snežne padavine utiču na stvaranje mokrih kolovoza koji tokom jutra mogu biti i klizavi zbog opasnosti od poledice i nižih temperatura, saopštio je Auto moto savez Srbije. Na putevima u planinskim predelima zapadne jugozapadne i jugoistočne… »
Vučetić: Naziv „kids“ iskorišćen za već poznatu drogu, šta je signal za uzbunu
Novi magazin 28.01.2023
Uznemirujuće poruke o psihoaktivnim supstancama na tržištu koje su lako dostupne učenicima širile su se na roditeljskim Vajber grupama, a direktori škola su upozoravali na opasnost. Tu se pominje nova droga u obliku žvake, poznata kao "kids droga"… »
Kada je glavobolja znak da bi trebalo da posetite lekara?
Novi magazin 28.01.2023
Glavobolje su uobičajena pojava, skoro svi su ih s vremena na vreme doživeli. One su neprijatne, čak i iscrpljujuće, ali obično ne predstavljaju neki ozbiljniji zdravstveni problem. Lekari objašnjavaju da većina glavobolja nije prouzrokovana… »
Iz prodavnice u Zaječaru ukrao cigarete u vrednosti od oko 60.000 dinara
Novi magazin 28.01.2023
Policija je u Zaječaru uhapsila F.A. (36) zbog sumnje da je iz jedne prodavnice u tom gradu ukrao cigarete u vrednosti od oko 60.000 dinara, saopšteno je danas. On je osumnjičen da je 23. januara ukrao kutiju sa paklicama različitih marki cigareta… »