FA kup - Junajted u snažnom sastavu, lagano do osmine finala, prošao i Totenhem...

Sportske.net 28.01.2023  |  Sportske.net

Pobeda Mančester junajteda nad Redingom u okviru šesnaestine finala FA kupa rezultatom 3:1.

Koliko je bilo zanimljivo u prvom poluvremenu možda najboljeg govori i činjenica da je ser Aleks Ferguson zaspao u jednom trenutku. Junajted je poveo tek u drugom poluvremenu. Ipak, način je bio savršen. Tekla je akcija, Mančester je kružio oko odbrane protivnika, na kraju je lopta preko desne strane gde je bio Entoni došla do KAzemira koji se fantastično ubacio i još lepše je bocnuo loptu koja je preletela protivničkog golmana za 1:0. Magija. Pali su gosti nakon