Kabić šokirao dominantnu zvezdu, Katai uzvratio majstorijom: Stara dama zadovoljnija rezultatom! (foto) (video)

Hot sport 04.02.2023  |  HotSport

Nerešeno na poluvremenu! Raspored Mozzart bet Superlige Srbije doneo nam je u 20. kolu, prvom posle zimske pauze, susret Crvene zvezde i Vojvodine.

Utakmica na stadionu ‘Rajko Mitić’, koja je počela u terminu od 16 časova, posvećena je nedavno preminulom legendarnom asu srpskog i svetskog fudbala, Siniši Mihajloviću. Daleko bolju igru u prvom poluvremenu pokazala je Crvena zvezda, ali Vojvodina je na momente bila i više nego opasna po gol Milana Borjana. Posle 45 minuta velike borbe rezultat je 1:1. Domaćin je prvu priliku stvorio već posle 50 sekundi. Alekandar Katai je pokušao udarcem sa leve strane kaznenog