Veliko iznenađenje na „Marakani“: Crvena zvezda osvojila samo bod u derbiju sa Vojvodinom

Danas 05.02.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1 (1:1) u derbi utakmici 20. kola Superlige Srbije.

U meču koji je protekao u znaku oproštaja od legendarnog fudbalera ova dva kluba gosti su došli u vođstvo u pogotkom Uroša Kabića u 25. minutu, a konačan rezultat postavio je Katai u 28. minutu. Ovim remijem prekinut je niz od 11 uzastopnih pobeda Crvene zvezde u domaćem šampionatu, pa će drugoplasirani Partizan sutra imati priliku da eventualnom pobedom nad Napretkom u Kruševcu smanji zaostatak u odnosu na vodeće srveno-bele koji sad iznosi 11 bodova. Meč je počeo