Pet golova palo na „Karađorđu“: Javor uspeo da sačuva pobedu protiv Mladosti GAT!

Hot sport 05.02.2023  |  Jovan Jovanović

Odlična utakmica je odigrana u Novom Sadu Fudbaleri Javora Matis došli su do pobede na gostovanju ekipi Mladost GAT na „Karađorđu“ rezultatom 2:3 u okviru 20. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Nominalni domaćin, pošto se utakmice Mladosti ne igraju na njihovom stadionu, je došao do prednosti sa bele tačke u 10. minutu, a strelac je bio Maksimović. Ipak, Javor je režirao totalni preokret do kraja prvog poluvremena. Prvo je Gigić u 29. minutu doneo izjednačenje, a da bi Kempbel u 34. minutu doneo veliki preokret. Ratković je u 78. minutu najavio pobedu gostiju, ali je Mitljuikić dao nadu Mladosti da može do boda. U šestom minutu nadoknade, domaći su imali