Vlahović i Kostić za pobedu Juventusa protiv Salernitane

Politika 08.02.2023

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima Salernitanu sa 3:0, u utakmici 21. kola italijanske Serije A.Strelci za pobednički tim bili su Dušan Vlahović sa penala u 26. i 47. minutu i Filip Kostić u 45. minutu, na asistenciju Vlahovića.

Tim iz Torina je trenutno deseti na tabeli sa 26 bodova, dok je Salernitana na 16. poziciji sa pet bodova manje. Juventus je bio bolji rival u prvom poluvremenu i to je pretvorio u dva pogotka. Prvi je postigao Vlahović u 26. minutu sa penala, a drugi ;Kostić u 45. minutu. Vlahović je šutirao ka golu, nije lepo zahvatio loptu, ali je ona stigla do Kostića koji je bio na pravom mestu i poslao je iza leđa Giljerma Očoe. Pitanje pobednika rešeno je posle samo dva