Giganti nisu imali milosti! U Bundesligi ništa novo - Bajern nemilosrdan protiv Bohuma, Borusija u Bremenu rutinski završila posao

Kurir 11.02.2023
Giganti nisu imali milosti! U Bundesligi ništa novo - Bajern nemilosrdan protiv Bohuma, Borusija u Bremenu rutinski završila…

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu Bohum sa 3:0, u utakmici 20. kola Bundeslige.Aktuelni prvaci Nemačke su poveli u 41. minutu golom kapitena Tomasa Milera.

U drugom poluvremenu golove za Bajern postigli su Kingsli Koman u 64. i Serž Gnabri u 73. minutu iz penala. Bajern je vodeći na tabeli Bundeslige sa 43 boda, a Bohum je na 15. mestu sa 19 bodova. Naredni meč Bajern igra na gostovanju protiv Borusije Menhengladbah, dok Bohum dočekuje Frajburg. Borusija Dortmund je na gostovanju pobedila Verder iz Bremena sa 2:0. Golove za gostujući tim postigli su mladi engleski fudbaler Džejmi Bajno-Gitens u 67. i Julijan Brant u