Napoli se osamio na vrhu tabele! Kremoneze se nije mnogo pitao, rutinska pobeda velikana iz Napulja!

Kurir 12.02.2023

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Kremoneze sa 3:0, u utakmici 22. kola Serije A i stekli ubedljivu prednost na prvom mestu na tabeli.

Napoli je poveo golom koji je Hviča Kvarachelija postigao u 22. minutu, a prednost je udvostručio Viktor Osimhen u 65. Konačan rezultat postavio je Elif Elmas pogotkom u 79. minutu. Ekipa iz Napulja ima 19 pobeda i prva je na tabeli sa 59 bodova, ispred drugoplasiranog Intera koji ima 43 boda i utakmicu manje. Kremoneze je jedina ekipa ove sezone u Seriji A bez pobede i poslednji je na tabeli sa osam bodova. Ranije danas Udineze i Sasuolo odigrali su nerešeno 2:2,