Juventus minimalnim rezultatom savladao Fjorentinu, Monca na isti način bolja od Bolonje

RTS 12.02.2023

Juventus je na domaćem terenu savladao ekipu Fjorentine sa 1:0, na meču su postignuta još dva pogotka ali su poništena nakon intervencije VAR-a. Fudbaleri Monce pobedili su u gostima ekipu Bolonje sa 1:0.

Fudbaleri Juventusa upisali su treću pobedu u nizu kojom su se popeli na 9. mesto italijanske Serije A. Jedini regularan gol na meču postigao je Rabio u 34. minutu. U drugom polufvremenu na meču su postignuta još sva pogotka koja su poništena nakon intervencije iz VAR sobe. Dušan Vlahović je na asistenciju Filipa Kostića u 59. minutu zatresao mrežu Teraćana, Kastrovili je u 89. minutu za kratko doneo slavlje navijačima Fjorentine. Fudbaleri Monce pobedili su u