Kakva liga šampiona! Bajern nokautirao PSŽ u spektaklu, golman Milana više nervirao publiku od gostiju iz Engleske

Večernje novosti 14.02.2023  |  Novosti online

LIGA šampiona se vratila, i to vrlo zanimljivim mečevima osmine finala. Pari Sen Žermen se na svom terenu kasno "probudio" i izgubio od razigranog Bajerna sa 0:1, a Milan je, posle serije loših rezultata u Seriji A, pobedio ekipu Totenhema sa 1:0.

FOTO: Tanjug/AP Bajernova dominacija u Parizu počela je od prvog minuta, a kada je poluvreme okonačno, bilo je pravo čudo što je rezultat i dalje 0:0. Bavarci su kontrolisali svaki segment terena, a majstorski umirili dva od tri najveća asa "svegaca" koja su igrala, Mesija i Nejmara, dok je nedovoljno oporavljeni Mbape čekao svoju šansu na klupi. Šeik Al Tani, "čiji je" PSŽ, gleda meč protiv Bajerna / FOTO: Tanjug/AP Na kraju je derbi prvog dana nastavka Lige