Šta se desilo? Vodili 12:8, pa u drugom delu dali samo jedan gol i izgubili: Jedna od najčudnijih utakmica odigrana je u Srbiji!

Kurir 16.02.2023
Šta se desilo? Vodili 12:8, pa u drugom delu dali samo jedan gol i izgubili: Jedna od najčudnijih utakmica odigrana je u…

Jednu od najčudnijih i najbizarnijih utakmica u Srbiji prethodnog vikenda odigrali su rukometaši Šamota i Rudara u okviru Arkus lige.

Ova dva kluba zauzimaju dva poslednja mesta na tabeli Arkus lige. Njihov duel pred kamerama TV Arena, u ponedeljak uveče, svakako će se pamtiti po nekoliko detalja, piše Sportski žurnal. Najviše, naravno, po činjenici da su Kostolčani, posle vođstva 12:8 u prvom poluvremenu, u drugom postigli samo jedan gol i to iz sedmerca u 49. minutu!!! Duel je završen trijumfom domaćeg Šamota, opet, za današnje rukometne prilike, sa malo pogodaka (18:13). Takođe, Sportski