Siti se ‘izgubio’ u šumi: Arsenal u nadoknadi vremena do pobede, novi kiks Čelsija! (video)

Hot sport 18.02.2023  |  Andrej Žepačkić

Zanimljivo kolo u Engleskoj! Fudbaleri Aston Vile i Arsenala otvorili su danas 24. rundu Premijer lige, duelom koji je počeo u 13 časova i 30 minuta.

Tobdžije su slavile sa 4:2, ali mnogo teže nego što to rezultat govori. Poveli su već u petom minutu domaći golom Olija Votkinsa. Međutim, na izjednačenje se nije dugo čekalo s obzirom da je Bukajo Saka u 16. minutu poravnao rezultat. Aston Vila je do nove prednosti i novog gola stigla u 31. minutu preko bivšeg igrača Barselone, Kutinja. Nakon samo 15 minuta igre u drugom delu Zinčenko je izjednačio rezultat i uneo veliku neizvesnost u ovaj meč. Tobdžije su meč