Barselona pobedila Kadiz: Tim Ćavija Endandesa zadržao osam bodova više od Reala

Kurir 19.02.2023

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Kadiz sa 2:0, u utakmici 22. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 43. minutu golom Serhija Roberta, koji je asistirao Robertu Levandovskom kod drugog pogotka, u prvom minutu nadoknade vremena. Ekipa trenera Ćavija Ernandesa sada ima 19 pobeda i 59 bodova na prvom mestu na tabeli, osam više od drugoplasiranog Real Madrida. Kadiz je pretrpeo 10. poraz i zauzima 17. mesto sa 22 boda. Kadiz ima dva boda više ali i utakmicu više od Valensije, koja je prva u zoni ispadanja. Ranije danas Espanjol je na gostujućem