Crno-beli odmah načeli šerif, pa doživeli šok: Kvinsi Menig odlično pogodio – Saničanin očajnom reakcijom poklonio penal i izjednačenje gostima! (video)

Hot sport 23.02.2023  |  HotSport
Crno-beli odmah načeli šerif, pa doživeli šok: Kvinsi Menig odlično pogodio – Saničanin očajnom reakcijom poklonio…

Sjajan početak! Fudbaleri Partizana od 18 časova i 45 minuta dočekuju ekipu Šerifa iz Tiraspolja u okviru revanša utakmice baraža za osminu finala Lige konferencija.

U Moldaviji, crno-beli su slavili sa 1:0, golom Rikarda Gomeša. Bolje su meč otvorili crno-beli, što su i iskoristili u 14. minutu. Naime, Rikardo je iskoristio nešto lošije postavljenu odbranu ekipe iz Moldavije, proigrao Kvinsija Meniga koji je utračao u prostor, a zatim i rutinski savladao golmana Kovala. Holandskom fudbaleru je ovo prvi gol u Ligi konferencija ove sezone. Međutim, odmah je usledio šok za crno-bele. Siniša Saničanin je očajno reagovao u svom