Mančester junajted izbacio Barselonu, tadić ispao: Roma, Juventus, Sevilja Sporting i Bajer Leverkuzen u osmini finala LE

Kurir 23.02.2023

Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se večeras u osminu finala Lige Evropa, pošto su večeras na svom terenu u revanš meču pobedili Barselona sa 2:1.

Rezultat prve utakmice u Barseloni bio je 2:2. Strelci za Mančester junajted u večerašnjem duelu bili su Fred u 47. i Antoni u 73. minutu. Gol za Barselonu postigao je Robert Levandovski iz penala u 18. minutu. Roma je na svom terenu savladala Salcburg sa 2:0, i ukupnim rezultatom 2:1 se plasirala u dalje takmičenje. Strelci za Romu bili su Andrea Beloti u 33. i Paulo Dibala u 40. minutu. Plasman dalje obezbedio je i Union Berlin, pobedivši na svom terenu Ajaks sa