Momenat koji je utišao humsku: Šerif u sudijskoj nadoknadi vremena preokrenuo protiv Partizana (video)

Večernje novosti 23.02.2023  |  Novosti online

PARTIZAN i Šerif su se sastali u u revanš utakmici šesnaestine finala Lige konferencija, a iako su crno-beli poveli, na veliki predah otišli su uz rezultatski zaostatak.

FOTO: M. Vukadinović Nakon što je klub iz Beograda pobedio u prvom meču sa 0:1, a u drugom došao do rane prednosti golom Meniga, poluvreme je završeno sa 1:2 u korist gostiju iz Moldavije. Šerif, koji je samo sedam minuta gubio, usled penala koji je nesmotreno skrivio Saničanin, poveo je u sudijskoj nadoknadi vremena. Gubljenje lopte na sredini terena domaći tim je skupo platio: Moldavci su organizovali brzu, jednostavnu akciju, a onda je je s leve strane Akanbi