Ronaldo hara bliskim istokom! Kristijano dao dva gola za pet minuta, ali na tome nije stao (video)

Večernje novosti 25.02.2023  |  Novosti online

FUDBALSKI klub Al Nasr u 18. kolu prvenstva Saudijske Arabije vodi sa 2:0 na gostovanju kod Damaka, a oba pogotka postigao je Kristijano Ronaldo i to u samo pet minuta razmaka.

FOTO: Tanjug/AP Portugalac je danas veoma raspoložen za igru. Već dp 23 minuta postigao je dva pogotka za Al Nasr. Vođstvo svom timu Ronaldo je doneo u 18. minutu. Dosuđen je penal, a Portugalac je bio precizan za prednost od 1:0. قوووووول اول لنصر 🎥- عـ ـبـ ـر الـ ـحـسـ ـاب: @NFCStudio1 #ضمك_النصر #HalaRonaldo #CristianoRonaldo #CR7𓃵 #رونالدو_نصراوي #Ronaldo #النصر_ضمك pic.twitter.com/VzVrJdF3uI — تغطية لمباريات النصر V (@xx76668329) February 25, 2023 Samo pet