Hokejaška majstorija kakva se retko viđa! Golman Bostona postigao spektakularan gol - Sa gola na gol? Najmanji problem! Video

Kurir 26.02.2023

Hokejaši Bostona ostvarili su veliku pobedu u NHL ligi, i to na teškom gostovanju pošto su savladali Vankuver rezultatom 3:1.

Kada se "lomio" meč, stvari u svoje ruke uzeo je golman Linus Ulmark koji je na fenomenalan način rešio meč. Boston je stigao do značajnog vođstva već u prvoj trećini, kada su se u strelce upisali Lindholm u 18. i Maršan u 20. minutu. Brok Bezer je smanjio na 2:1 u osmom minutu treće trećine, a onda je trener domaće ekipe odlučio da krene na sve ili ništa, pa je golmana izvukao napolje a šansu je dobio šesti igrač. Ovakav potez sa sobom nosi i veliki rizik pošto na