Viđeno je čak pet golova! Đirona šokirala Bilbao na gostovanju, pa odnela sva tri boda!

Kurir 26.02.2023

Fudbaleri Đirone pobedili su danas na gostovanju Atletik Bilbao sa 3:2, u utakmici 23. kola španske Primere.Aleš Garsija je već u četvrtom minutu doveo goste u vođstvo, a rezultat je povećan posle autogola Oskara de Markosa u 19. minutu.

Baskijski tim je do gola došao u 35. minutu preko Jurija Berčičea, da bi u prvom minutu nadoknade Mikel Vesga poslao loptu u svoju mrežu i vratio dva gola prednosti gostima. Konačan rezultat postavio je Raul Garsija u 89. minutu. Atletik Bilbao je na sedmom mestu posle drugog vezanog poraza sa 32 boda, dok Đirona nakon drugog uzastopnog trijumfa ima 30 bodova na 10. mestu. U sledećem kolu Atletik Bilbao gostuje Rajo Valjekanu, a Đirona gostuje Hetafeu. Kurir sport