Novi fudbaler zvezde nema nameru da stane: Piter Olajinka postigao dva gola u pobedi Slavije

Večernje novosti 26.02.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Slavije iz Praga savladali su ekipu Slovackog rezultatom 2:0, u okviru 21. kola češkog šampionata, a oba pogotka postigao je Piter Olajinka, novi fudbaler Crvene zvezde.

FOTO: EPA Dres Slavije nosi i Piter Olanjinka, koji će na leto postati i zvanično fudbaler Crvene zvezde. Upravo nigerijski napadač doneo je pobedu Slaviji, a prvi gol dao je već u 12. minutu, da bi zatim u 73. minutu duplirao prednost domaće ekipe. Podsetimo, Nigerijski internacionalac je potpisao predugovor sa Zvezdom, i na leto će, po isteku ugovora sa Slavijom, postati novi fudbaler kluba sa ''Marakane''. BONUS VIDEO: Trening košarkaša Srbije za odlučujuće