Orlovi u finišu poluvremena vratili izgubljeno: Srbiju čeka velika borba za Mundobasket u nastavku meča! (foto)

Hot sport 27.02.2023  |  HotSport

Snažan otpor gostujuće selekcije! U okviru poslednjeg kola kvalifikacija grupe I za odlazak na Svetsko prvenstvo, košarkaška reprezentacija Srbije ugostila je u hali ‘Aleksandar Nikolić’ selekciju Velike Britanije.

Orlove samo trijumf pred domaćom publikom vodi na prestižno takmičenje, dok su gosti kao ekipa sa začelja tabele odavno ostali bez ikakvih šansi za učešće na planetarnoj smotri. Posle 20 minuta nadmetanja u srpskoj prestonici rezultat je 46:41. FOTO: STARSPORT Srbija je gotovo besprekorno otvorila susret u hali ‘Aleksandar Nikolić’. Orlovi su na krilima Marka Gudurića već na polovini prvog kvartala stvorili velikih +9 (14:5). Selektor Pešić je na parket poslao