Ako na SP odemo bez odbrane, možemo da se slikamo! Pešić upozorava na vreme, evo kako je on video večerašnji meč!

Kurir 27.02.2023

Košarkaši Srbije obezbedili su plasman na Mundobasket, pošto su večeras na svom terenu pobedili Veliku Britaniju rezultatom 101:83.

Nakon meča, utiske je sumirao selektor Orlova, Svetislav Pešić. - Počeli smo sporo, nismo igrali dobru odbranu u prvom poluvremenu. Pogodili su teške šuteve, igrali su bez pritiska. U Beograd su došli bez nekog cilja i onda je lakše igrati tako. U drugom poluvremenu smo zaigrali bolju odbranu, za pet minuta smo stigli do +20 i na kraju smo se zasluženo plasirali na Svetsko prvenstvo - rekao je Pešić posle utakmice i potom dodao: - Ni na jednoj poziciji nemamo