Fulam nastavlja sa sjajnim partijama! Mitrović i saigrači obezbedili plasman u četvrtfinale FA kupa, ali imali su i dosta sreće!

Kurir 28.02.2023
Fulam nastavlja sa sjajnim partijama! Mitrović i saigrači obezbedili plasman u četvrtfinale FA kupa, ali imali su i dosta…

U okviru osmine finala FA kupa, fudbaleri Fulama na svom stadionu pobedili su ekipu Lidsa sa rezultatom 2:0.

Tim Marka Silve je u ovaj meč ušao u vrlo dobrom ritmu, na poslednjih šest utakmica u svim takmičenjima Fulam nije pretrpeo poraz, što je dodatni motiv za Aleksandra Mitrovića i njegove saigrače. Zbog povrede, srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije igrao na poslednje dve utakmice, ali je večeras, od prvog minuta bio na terenu, kao i Saša Lukić. Prvi gol za Fulam postigao je Palinja u 21. minutu, dok je tačku na ovu utakmicu postavio Solomon u 56. minut.