Avramović se ‘potukao’ sa albom: Reprezentativac Srbije čuva crno-bele, prednost Nemaca istopljena u finišu poluvremena! (foto)

Hot sport 02.03.2023  |  HotSport
Avramović se ‘potukao’ sa albom: Reprezentativac Srbije čuva crno-bele, prednost Nemaca istopljena u finišu poluvremena…

Neizvesna bitka u srpskoj prestonici! Završnica regularnog dela sezone u elitnom košarkaškom takmičenju na Starom kontinentu nikada nije izgledala uzbudljivije.

Ekipe raspoređene od 6. do 13. mesta na osnovu dosadašnjih ostvarenih rezultata u borbi su za plasman u plej-of. U okviru 26. kola Evrolige košarkaši Partizana ugostili su berlinsku Albu, koja se uoči meča nalazila na poziciji fenjeraša (dno tabele). Susret u krcatoj ‘Štark Areni’ počeo je tačno u 21 čas, kada je sudija bacio loptu u vis prilikom skoka za loptu na sredini igrališta. Nakon 20 minuta borbe rezultat je 42:44. Gosti su prvi poentirali, ali nakon