Rajković kapitulirao dva minuta pred kraj, Babićeva odbrana popustila u finišu (video)

Sportski žurnal 04.03.2023

Žuta podmornica sa dva torpeda potopila Almerijum Elče bolji od Majorke u gostima

Fudbaleri Elčea pobedili su večeras u gostima Majorku 1:0. Strelac pobedonosnog gola za Elče bio je Lukas Boje u 88. minutu. Mogla je Majorka do boda, ali je Murićiju VAR u 97. minutu poništio gol. U narednom kolu Elče će dočekati Valjadolid, dok će Majorka dočekati Real Sosijedad. Fudbaleri Viljareala pobedili su u gostima Almeriju 2:0 u meču 24. kola Primere. Strelci za Viljareal bili su Đerar Moreno u 76. i Hose Luis Morales u 88. minutu. Ceo meč za domaćina