Kolašinac pogotkom doneo Marseju tri boda u Renu

Euronews 05.03.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Olimpika iz Marseja su u okviru 26. kola francuske Lige 1 slavili na gostovanju Renu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) i na taj način zadržali su prednost od četiri boda u odnosu na trećeplarisani Monako, koji je remizirao sa Troom (2:2).

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, već je najveći utisak ostavila povreda mladog napadača domaćina, Žeremija Dokua. On je u 26. minutu bio primoran da napusti teren, a zamenio ga je Desire Due. Momenat odluke dogodio se u 57. minutu kada je Sead Kolašinac postigao, ispostaviće se, pobedonosni pogodak za Marsej. Čengiz Under je proigrao levonogog defanzivca koji se sjajno snašao pred golom domaćina i zatresao mrežu za pobedu Olimpika. U narednom kolu izabranike