Važna tri boda za pazarce: Majdevac jednim golom presudio Radničkom za peto mesto! (video)

Hot sport 06.03.2023  |  Jovan Jovanović

Minimalac ekipe sa jugozapada Srbije Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas na svom terenu Radnički iz Kragujevca sa 1:0 u okviru 25. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Jedini pogodak na meču delo je sjajnog Andrije Majdevca u 19. minutu, koji je napravio izuzetan solo prodor, a potom je matirao čuvara mreže protivničkog tima. Gosti su u 60. minutu došli do izjednačenja, ali je gol Vasilija Đurića poništen zbog ofsajd pozicije. Meč je počeo minutom ćutanja za četvoro dece stradalih u jučerašnjem požaru, a potom i ubacivanjem plišanih igračaka na teren, koje će biti poklonjene deci zemljotresom pogođenih Turske i Sirije. Utakmicu