Fudbal: Spartak osvojio bod u Kruševcu (1:1)

Subotica.com 07.03.2023  |  Subotica.com

Upisao je Spartak još jedan bod, nakon što je odigrao nerešeno 1:1 u Kruševcu sa Napretkom u okviru 25. kola Superlige. Iako su posle prvog dela Subotičani bili u zaostatku, nisu posustali, u nastavku su izborili kazneni udarac, a precizan je bio kapiten Luka Bijelović.

Napredak je brzo stekao prednost preko Đekovića, pa su „golubovi“ morali da nadoknade minus. Pokušavali su u nekoliko navrata stvorili povoljne šanse, ali u završnici grešili Bijelović, Tošeski. Mogli su i Kruševljani do drugog pogotka, ali je na sreću David Dunđerski odlično reagovao i sa same gol linije loptu izbacio posle šuta šarića. I u drugom poluvremenu se vodila velika borba po ne baš idealnom terenu, a u 69. Minutu nakon prekršaja Đekovića nad Stanićem