Izvor: RTV/Ekonomija arhiva vesti 08.03.2023
Brnabić i Mali zatvorili Kopaonik biznis forum: Srbija se uspešno nosila sa krizom
RTV 08.03.2023
KOPAONIK - Premijerka Ana Brnabić i ministar finansija Siniša Mali zatvorili su danas Kopaonik biznis forum. Oni su ocenili da je država, uprkos domaćim i svetskim ekonomskim izazovima, uspela da se nosi sa krizom. Ministar mali je poručio da je u toj… »
U susret 15. izdanju Sive knjige NALED-a: Na 1000 preporuka 82 budu sprovedene
RTV 08.03.2023
BEOGRAD - Siva knjiga Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED), koja sadrži 100 najznačajnijih preporuka privrede, lokalnih samouprava i organizacija civilnog društva za otklanjanje administrativnih prepreka poslovanju u Srbiji, biće… »
Nacionalni konkurs Pošte Srbije za preduzetnice
RTV 08.03.2023
BEOGRAD - Pošta Srbije drugu godinu zaredom organizuje nacionalni nagradni konkurs "100 uspešnih poslovnih žena", ovoga puta namenjen preduzetnicama iz ruralnih i negradskih područja, čime nastavlja da podržava žensko preduzetništvo i poklanja pažnju… »