Čudo u Novom Sadu: Srbija u poslednjoj sekundi savlada Norvešku! Orlovi napravili veliki korak ka Evropkskom prvenstvu

Večernje novosti 09.03.2023  |  Novosti online

Rukometna reprezentacija Srbije danas je odmerila snage sa Norveškom i slavila rezultatom 25:24. Meč je doneo pravi rukometni triler, orlovi su golom u poslednjoj sekundi Borzaša napravila ogroman korak ka plasmanu na EP.

Foto: EPA-EFE/Tibor Illyes Kakav rukometni spektakl u Novom Sadu! Nakon prvih 30 minuta niko nije mogao pretpostaviti kakva će drama uslediti. Norveška je konstantno tokom prvog dela utakmice imala prednost od dva do četiri gola. U nastavku izabranici Tonija Đerone su se probudili i usledila je rafalna paljba naših bekova, a Vorkapić, Kukić i Radivojević su sa krila iz napada u napad zatrpavali gol vikinga. U poslednjih minut se ušlo sa golom prednosti naše