Zvezda se bolje snalazi u pozorišnoj atmosferi: Ubedljivo vođstvo crveno-belih! (i četvrtina)

Hot sport 10.03.2023  |  HotSport

U dvorani gotovo i da nema publike! Košarkaši Panatinaikosa u 28. rundi najkvalitetnijeg evropskog takmičenja dočekali su aktuelnog šampiona Srbije i ABA lige, Crvenu zvezdu.

Izabranici Duška Ivanovića stigli su u grčku prestonicu s namerom da ostvare još jedan pozitivan rezultat i vrate se u trku za plasman među osam najboljih timova na Starom kontinentu. Duel u Atini počeo je u terminu od 20 časova, a posle 10 minuta igre rezultat je 9:17 u korist crveno-belih. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели Sport Klub (@sport.klub) Prvi napad pripao je domaćima, ali oni nisu uspeli da postignu poene. Zaista je tužno