Osam golova u Minhenu, Lajpcigu krenulo posle promašenog penala Borusije (video)

Sportski žurnal 11.03.2023

Ajntraht i Štutgart odigrali su 1:1, istim rezultatom završen je i duel Herte i Majnca

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Augsburg 5:3 u utakmici 24. kola nemačke Bundeslige. Augsburg je poveo već u trećem minutu pogotkom Mergima Beriše, ali je Bajern do kraja poluvremena čak četiri puta zatresao mrežu gostujućeg tima. Prvo se u strelce upisao Žoao Konselo u 15. minutu, potom je Benžaman Pavar golovima u 19. i 35. minutu doneo vođstvo Bajernu, a tačku na prvo poluvreme stavio je Liroj Sane u 45. minutu. Beriša je u 60. minutu bio