Petarda zvezde za rođendan: Kanga briljirao, Rakonjac opravdao poverenje sa dva gola! (video)

Hot sport 12.03.2023  |  Dimitrije Igić

Zvezda je opravdala ulogu favorita i zabeležila ubedljivu pobedu Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 5:1 u okviru 26. kola MozzartBet Superlige Srbije. „Crveno-beli“ su u seriji od 5 pobeda i trenutno imaju 18 bodova prednosti u odnosu na ekipu Partizana.

Domaći su stigli do prednosti u 11. minutu golom Marka Rakonjca, koji je glavom zatreso mrežu Novog Pazara na asistenciju Gejlora Kange. Odlično je prošao Prucev po levoj strani ostavio loptu za Kangu, koji je pokušao sa ivice kaznenog prostora da ugrozi gol gostiju ali bez previše opasnosti. Pazarci su dobro zapretili u 22. minutu kada je Đuričković šutirao glavom ali je Borjan bio na pravom mestu. Samo tri minuta kasnije, Aleksandar Dragović je igrao rukom u