Međedović siguran na startu čelendžera u Mađarskoj: Srpski teniser slavio protiv Rusa nakon preokreta!

Hot sport 14.03.2023  |  Dimitrije Igić

Ukoliko se plasira u četvrtfinale, Hamad će imati najbolji renking karijere Srpski teniser, Hamad Međedović, plasirao se u osminu finala čelendžera u Šekesfehervara.

On je savladao Ivana Grahova nakon preokreta 2:1, po setovima 6:7/6:4/6:4 nakon dva i po sata igre. Naš igrač je pretrpeo brejk odmah u prvom gemu meča. Uspeo je da se vrati ali je poklekao u taj-brejku uvodnog seta. U drugom setu nije bilo brejkova sve do 9. gema kada je Međedović oduzeo servis ruskom teniseru i odservirao za izjednačenje. Dobar momentum preneo je u treći set, gde je ponovo u 9. gemu brejknuo protivnika i priveo meč kraju. Njegov sledeći protivnik