Radnički nije mogao do nove senzacije: Crvena zvezda je u četvrtfinalu Kupa Srbije! (video)

Hot sport 15.03.2023  |  Dimitrije Igić

„Crveno-beli“ su pokazali u drugom poluvremenu da su nekoliko klasa iznad Radničkog Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na gostovanju u Sremskoj Mitrovici ekipu Radničkog 1:3 i tako se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije.

Iako na papiru izgleda kao da domaćin nema šta da traži u ovom meču, Zvezda ne sme da ponovi grešku Partizana. Podsećamo da je klub iz Sremske Mitrovice napravio najveće iznenađenje u dosadašnjem delu sezone, kada su krajem septembra pobedili i eliminisali „crno-bele“ iz takmičenja. Radnički je tada slavio nakon boljeg izvođenja penala. Na samom početku meča, u 6. minutu, viđena je jedna komična scena. Pas, koji je očigledno zalutao, ušao je na teren a sudija je na