Milenković zatresao mrežu: Defanzivac golom obradovao Firencu, ali i celu Srbiju! (video)

Hot sport 16.03.2023  |  HotSport

Zlata vredan pogodak srpskog reprezentativca! U revanš meču osmine finala Lige konferencije fudbaleri Fiorentine opravdali su ulogu favorita i sa ubedljivih 1:4 slavili na gostovanju turskom Sivasporu.

Domaćin nakon povoljnog (1:0) minimalnog zaostatka iz Firence nije imao snage da se suprostavi članu Serije A. Poveo je Sivaspor pogotkom Erdogana Jesilijurta u 35. minutu, a onda je usledio totalni preokret ljubičastih. Fiorentina je najpre izjednačila u 44. minutu pogotkom Brazilca, Artura Kabrala. Hladan tuš za domaće i verovatno odlučujući potez, viđen je u 62. minutu susreta kada je nakon sjajnog skoka odličnim udarcem glavom mrežu turskog tima zatresao Nikola