POLUVREME - Crno-belo rasulo i revija promašaja, Radnik nadomak pobede u Humskoj!

Sportske.net 17.03.2023  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta meča 27. kola Super lige Srbije u Humskoj, Radnik iz Surdulice vodi protiv Partizana rezultatom 2:0.

Odmah na početku, gosti sa juga Srbije promašili su zicer kada je udarac Radulovića odbranio Popović, da bi ubrzo zatim stativa spasila "crno-bele" posle udarca Stevanovića glavom. Nakon toga, poništen je pogodak Rikarda zbog ofsajda, a kazna je stigla u 13. minutu kada je sevnula kontra Radnika koju je golom krunisao Andrija Radulović. Uzvratio je Partizan kada je Menig pogodio stativu, iste nesreće bio je i Filipović, dok je posle njega i Rikardo pogodio okvir