Čudo Kolubare u novom pazaru: Lazarevčani ostvarili veliku pobedu sa deset igrača!

Hot sport 18.03.2023  |  Jovan Jovanović

Veliki trijumf za tim Kolubare Fudbaleri Kolubare došli su do izuzetno važne pobede na gostovanju ekipi Novog Pazara u okviru 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na meču delo je Uroša Đuranovića koji je u 50. minutu zatresao mrežu domaćina, a teško da je ko mogao da zamisli da će se utakmica tako završiti. Kolubara je bila dodatno oslabljena u 64. minutu pošto je Vasilije Bakić zaradio drugi žuti karton a samim tim i isključenje. Novi Pazar je bio bolji rival, ali nije mogao da izbegne treći poraz na poslednja četiri meča. BONUS VIDEO: 0 0