Moćni Napoli gazi sve pred sobom! Torino u potpunosti razmontiran, Fiorentina se jedva provukla protiv Lećea!

Kurir 19.03.2023

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na gostujućem terenu Torino sa 4:0, u utakmici 27. kola Serije A i stekli 21 bod prednosti na vrhu tabele.

Dvostruki strelac u 23. pobedi Napolija u prvenstvu bio je Viktor Osimhen, koji je postigao golove u devetom i 51. minutu. Golove su postigli još Hviča Kvarachelija u 35. minutu iz jedanaesterca i Tangi Ndombele u 68. minutu. Ekipa iz Napulja je prva na tabeli sa 71 bodom i ima 21 bod više i utakmicu više od drugoplasiranog Intera. Torino je prekinuo niz od dve pobede i posle 10. poraza zauzima 11. mesto na tabeli sa 37 bodova. Fudbaleri Fiorentine pobedili su na