Železničar zaređao sa porazima, Grafičar sve bliže posle pobede u dramatičnom finišu (video)

Sportski žurnal 23.03.2023

U Novom Sadu, Ubu i Zlatiboru rivali podelili plen, s tim da na Švajcariji nije bilo pogodaka

Grafičar se primiče pančevačkom Železničaru u borbi za elitu, sa 11 bodova razlika je spala na samo pet u dva kola. U Pančevu je slavio Radnički (SM), koji je u Kupu izbacio Partizan, a posle namučio i šampiona Crvenu zvezdu. Dva brzopotezna gola do 13. minuta, a onda se čekalo na 85. da padne odluka. Strelac je za goste bio Krsta Đorđević. I u Beogradu odluka u finišu. Grafičar je vodio do 85. minuta i gola Andrića za 2:2. Ipak, Vršac nije izdržao do kraja. Golovi