Crna Gora dobro započela kvalifikacije: Bugarima presudio bivši fudbaler Zvezde! (video)

Hot sport 24.03.2023  |  Andrej Žepačkić

Dobra partija! Fudbaleri Crne Gore slavili su u Bugarskoj rezultatom 1:0 i tako na uspešan način započeli kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2024. godine.

Jedini pogodak, u 70. minutu, postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde, Nikola Krstović. Bugarska, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak, Mladen Krstajić, imala je inicijativu u prvom delu, ali je u finišu prvog poluvremena nekoliko puta golman Naumov spašavao domaćine. U drugom delu igre, slična priča. Inicijativu je imala domaća selekcija, a Crna Gora je iz prve ozbiljne prilike pogodila mrežu protivnika. Jovetić je odlično proigrao Jovovića koji je