Šok u Majamiju: Hrvat se obrukao! Borna Ćorić eliminisan već u drugom kolu i to od totalnog austsajdera

Večernje novosti 25.03.2023  |  Novosti online

DANAŠNjI dan Mastersa u Majamiju doneo je veliko iznenađenje. Hrvatski teniser Borna Ćorić eliminisan je već u drugom kola i to od strane 119. igrača sveta, Kristofera Jubenksa. Amerikanac je do velikog podviga došao rezultatom 3:6, 6:4, 6:2.

FOTO: AP/Tanjug Meč u kom je 20. teniser sveta eliminisan trajao je 122 minuta i u početnom setu Ćorić je napravio brejkove na početku i kraju seta koji je dobio sa 6:3. Međutim,Jubenks je potom uzvratio u drugom setu i najavio veliki preokret. On je poveo sa 2:0, da bi Ćorić brzo izjednačio na 2:2. Amerikanac je u devetom gemu došao do novog brejka i potom odservirao za 6:4 i 1:1 u setovima. U setu odlučujućoj bitci i poslednjem setu došao je do velikih 4:0 i na