Извор: Н1 Инфо/Култура архива вести 30.03.2023
Академик оптужио колеге: Блокирали му браву да не би гласао за председника САНУ
Н1 Инфо 30.03.2023
Историчар и академик Василије Крестић је, на почетку Изборне седнице на којој се бира нови председник Српске академије наука и уметности, оптужио колеге академике да су му блокирали браву на вратима од стана како би га спречили… »
Шта је све обележило каријеру Грчића који је поново доспео у жижу јавности?
Н1 Инфо 30.03.2023
Бивши директор Електропривреде Србије Милорад Грчић помињао се као могући нови директор предузећа Про Тент, које обавља послове машинског одржавања, између осталог, и за потребе ЕПС. Ту информацију је у среду изнео у јавност… »
Брајовић: „Бошко Буха“ најзначајнији за будућност позоришне уметности
Н1 Инфо 30.03.2023
Најишчекиванија представа у београдским позориштима, коју је већ од прве најаве пратила велика пажња медија и културне јавности, драма „Отац“ Флоријана Зелера овенчана Оскаром и наградом Молијер, чијом се режијом редитељ Паоло… »
„Љубав пркоси времену“: Изложба инспирисана причама породица несталих
Н1 Инфо 30.03.2023
Изложба "Љубав пркоси времену", инспирисана причама чланова породица несталих лица у сукобима на простору бивше Југославије, отворена је у простору Педагошког музеја, у организацији Црвеног крста Београд. Како се наводи у… »

