Zvezda razbila Asvel i ostala bez top 8: Crveno-beli sjajnom odbranom slavili u Francuskoj, Dobrić heroj pobede!

Kurir 31.03.2023

Košarkaši Crvene zvezde Meridian savladali su Asvel na gostovanju u utakmici 32. kola Evrolige rezultatom 60:76 U prvom poluvremenu gledali smo rezultatsku klackalicu, gde su obe ekipe smenjivale u vođstvu.

U nastavku Zvezda je zaigrala sjajnu odbranu i zahvaljujući pre svega raspoloženom Dobriću stigla do ubedljive pobede. Ognjen Dobrić je bio najefikasniji igrač meča sa 18 poena. Fakundo Kampaco je ubacio 11 pena, a pratili su ga Luka Vildoza i Bendžamin Bentil sa po 10 poena. Kod domaćina najefikasniji bio Nando de Kolo sa 14 poena I pored ove pobede, Zvezda je, zbog rezultata u ostalim mečevima, izgubila šanse za plasman među osam i plej-of Evrolige. Zvezda je na