Zvezda iščupala tri boda protiv fenjeraša: Lalatović je bio na pragu da otkine bodove šampionu, ali onda se pojavio Milojevićev "džoker"

Večernje novosti 01.04.2023  |  Novosti online
Zvezda iščupala tri boda protiv fenjeraša: Lalatović je bio na pragu da otkine bodove šampionu, ali onda se pojavio…

CRVENA ZVEZDA nakon mnogo muke savladal je Mladost GAT rezultatom 4:2 u okviru 28. kola Super lige Srbije.

FOTO: FK Crvena zvezda Po početnim dodirima i samoj uvertiri teško da je iko mogao očekivati šta će uslediti. Zvezda je očekivano imala terensku inicijativu koja je već u 9. minutu rezultirala velikom šansom. Mirko Ivanić se odlično kretao od lopte, Pešić mu je uputio nisku oštru loptu, a vezista Zvezde promašuje čist zicer sa svega 6,7 metara od gola Novosađana. Kako to obično i biva kazna je usledila ekspresno. Igrao se 12. minut kada je sjajna kontra gostiju