Sjajan meč u Vigu - Srđan Babić ''načeo'' Seltu, Almerija je nije dotukla, pa je na kraju imala i mnogo sreće!

Sportske.net 02.04.2023  |  Sportske.net

U Španiji se ovog vikenda igra 27. kolo, a današnji program počeo je utakmicom između Selte i Almerije u Vigu.

Ovaj duel završen je bez pobednika, rezultatom 2:2, pa se Almerija izjednačila na tabeli sa 17-plasiranim Espanjolom. Obe ekipe imaju po 27 bodova, ali bi pretposlednja Valensija mogla da ih preskoči, ako u ponedeljak savlada Rajo Valjekano. Selta je sigurna na sredsini tabele, ima 35 bodova na desetoj poziciji. Sva četiri gola u današnjem meču postignuta su tokom prvog poluvremena. Almerija je povela već u sedmom minutu meča kada je Robertone odlično izveo korner